.

Aktyvūs filtrai

25,00 €

Švelniai gelsvos spalvos, baltas vynas. Aromate atsiskleidžia geltonas obuolys, prinokę citrusai su juntamomis citrusinių vaisių žievelių natomis. Burnoje, lengvas, gaivios rūgšties su vos juntamu minerališkumu bei ilgu poskoniu. Puikiai dera prie žuvies patiekalų, jūros gėrybių, grilintų daržovių, vidutinės brandos ir balto pelėsio sūrių.

29,00 €

Rubino spalvos raudonas vynas, pagamintas Umbrijoje iš Syrah, Sangiovese ir Montepulciano vynuogių. Dalis vyno brandinta barrique tipo ąžuolo statinėse dvylika mėnesiu. Aromate atsiskleidžia juodos uogos, šviežiai skintos gėlės, tabako ir miško paklodės natos. Burnoje svarus, alkoholiškas, tvarios rūgšties, smulkių taninų, poskonyje pipiriškas su juodų uogų džemo ir šokolado natomis. Puikiai dera prie raudonos mėsos, lazanijos ir mėsos kukuliais.

18,00 €

Granato spalvos raudonas vynas. Aromatų puokštėje galima užuosti slyvas, vyšnias, raudonas uogas, miško paklotės i odos natas su šokolado ir tabako užuominomis. Burnoje sausas, tvarios rūgšties, juntami minkšti taninai. Puikiai dera su jautienos patiekalais, pasta su mėsos padažu, troškinta veršiena.

18,00 €

Šviesiai geltonos spalvos baltasis vynas. Pagamintas Umbrijoje maišant vietines vynuogių veisles su Sauvignon Blanc. Aromatas lengvas ir malonus juntamos baltos gėlės, citrusai ir citrusų žievelės. Burnoje puikiai subalansuotas, lengvos ir gaivios rūgšties bei išliekančiu poskoniu. Piukiai tinka gerti kaip aperityvą arba derinti su pirmaisiais patiekalais, lengvomis salotomis.