.

Aktyvūs filtrai

165,00 €

Toskanietiškasis Premier Grand Cru vynas. Išskirtinės kokybės ir unikalaus charakterio vynas gaminamas iš rankomis rinktų Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot ir Petit Verot vynuogių. Šis kompleksiškas šilkinės struktūros vynas nustebins aromato bei skonio turtingumu.

129,00 €

Itin kompleksiškas vynas, pagamintas iš Syrah ir Grenache vynogių. Vynas pasižymi elegantiška struktura bei plačia aromatų puokšte.

35,00 €

Intensyvios raudonos su granato atspalviais spalvos. Intensyvio ir gausios aromatų puokštės, kurioje jaučiamos avietės ir mėlynės, slyvos. Burnoje sausas, pilno kūno, aksominiai taninai, puikiai subalansuotas bei su ilgu poskoniu. Puikiai dera su raudonos mėsos bei griliuotais patiekalais. 

39,00 €

Sodrios tamsaus rubino spalvos. Intensyvio ir gausios aromatų puokštės, kurioje jaučiamos avietės ir mėlynės, slyvos, saldymedis, oda, karamelė ir dūmo užuominos. Burnoje sausas, pilno kūno, dėl vyndario užmanymo ir gamybos stiliaus jaučiama stipri saldi pirmoji ataka, švelnūs tačiau gausūs taninai. Puikiai dera su raudonos mėsos patiekalais ir ilgai brandintais intensyvaus skonio brandintais sūriais.

18,00 €

Granato spalvos raudonas vynas. Aromatų puokštėje galima užuosti slyvas, vyšnias, raudonas uogas, miško paklotės i odos natas su šokolado ir tabako užuominomis. Burnoje sausas, tvarios rūgšties, juntami minkšti taninai. Puikiai dera su jautienos patiekalais, pasta su mėsos padažu, troškinta veršiena.