.

Aktyvūs filtrai

16,00 €

Šviežių gėlių ir baltųjų vaisių aromato, švelnios rūgšties, vaisiško skonio vynas. Vartojamas aperityvui bei gerai dera su žuvies ir baltos mėsos patiekalais.

13,00 €

Švelniai rausvos spalvos vynas. Vaisiško aromato, su juntamomis braškių, vyšnių natomis. Burnoje lengvas, vaisiškas vasariškas, lengvos rūgšties. Puikiai tinkantis, vakaro pradžiai bei su lengvais pamodorų bazę turinčiais patiekalais.

13,00 €

Elegantiško gėliško aromato vynas. Burnoje jaučiamos žaliųjų obuolių bei žaliųjų citrinų žiedų natos. Puikus aperityvas bei žuvies, vėžiagyvių ir daržovių patiekalų palydovas.

16,00 €

Intensyvus, elegantiškas ir kompleksiškas, baltų vaisių aromato su rūšiai būdingomis juodų serbentų bei žalių pomidorų lapų natomis. Fantastiškas aperityvas bei užkandžių ir salotų palydovas.

16,00 €

Intensyvaus gėlių, ličio aromato su švelniomis saldžiųjų prieskonių natomis. Burnoje sausas ir švelnus, idealus aperityvas.

16,00 €

Subtilus ir elegantiškas, vaisinis aromatas su kartaus migdolo natomis. Rekomenduojamas kaip aperityvas bei su lengvais užkandžiais, žuvies ir baltos mėsos patiekalais.

95,00 €

Vynas iš rankomis skintų Friulano ir Ribolla Gialla vynuogių. Aromate jaučiamos vanilės ir šviežios duonos natos. Burnoje labai rafinuotas, juntamos obuolių, akacijų ir tropinių vaisių užuominos. Puikiai dera su rūkyta nei sūdyta žuvimi, sriubomis su jūros gėrybėmis ar mėsa.

29,00 €

Miškų uogų ir gervuogių aromato vynas. Burnoje malonaus skonio, švelnių taninų ir pilno kūno. Puikiai dera prie griliuotos mėsos, įvairių kumpių, brandaus sūrio bei žvėrienos.

29,00 €

Turtingo mėlynių, gervuogių ir aviečių aromato. Burnoje maloniai taniniškas, pilno kūno ir ilgo poskonio. Puikus pastos su mėsos padažais, griliuotos bei orkaitėje keptos mėsos bei vidutinio brandumo sūrių palydovas.

29,00 €

Itin vaisiško aromato su vyšnių, gervuogių ir prieskonių natomis. Burnoje harmoningas, malonių taninų ir puikios rūgšties, todėl tinkamas brandinimui. Puikiai dera su mėsa, ypatingai kiauliena, ėriena, ožkiena ir žvėriena.

29,00 €

Švelniai geltonos spalvos su auksiniais atspalviais. Aromatas pasižymi vaisiškais obuoliu ir persikų kvapais su migdolų, akacijų bei jesminų natomis. Burnoje yra gaivus, minerališkas su maloniai išliekančia rūgštimi. Puikus žuvies, baltos mėsos palydovas. Ypatingai derantis su smidrais.

36,00 €

Intensyvi kvapų puokštė su persikų lapų ir muskato riešuto natomis. Burnoje turtingas, minkštas su karčiojo migdolo poskoniu. Puikiai dera prie itališkų užkandžių, ypač San Daniele kumpio. Taip pat puikus sriubų, pastos, sūdytos žuvies, lengvai ruošots baltos mėsos ir šviežių sūrių palydovas.