Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atstatyti

.

Apie mus

Mes

Įkurta 2010 metais, džiuginti jus.

„Burbulio vyninė“ įkurta 2010 metais. Kodėl Burbulio? Neatsispyrėme pagundai pasinaudoti tokia putojančia vadovo, Vaidoto Burbulio, pavarde. Dar iki vyninės įkūrimo, mūsų komanda žavėjosi Italijos kultūra, vynuogynais ir vyndaryste, maistu ir šeimos vyninėmis, kurios visuomet pilnos gyvybės, burnoje tirpstančio maisto, vynų ir to jaukaus, visus į bendrą klegesį įsukančio chaoso. Dabar visa tai galite rasti ir čia, Vilniaus širdyje, Rūdninkų gatvėje esančioje Burbulio Vyninėje! Per 10 veiklos metų išmaišėme visą Italiją, bendravome su šimtais vyndarių, ne tik ieškodami geriausio vyno, bet it to, ką mes vadiname „džiaugsmu širdžiai“. Vynas nėra vien tik spalva, kvapas ar skonis, svarbiausia vyne yra tai, ar jis suvirpina širdį. Todėl ieškome, atrenkame ir siūlome tik tokius vynus, kurie ne tik atspindėtų Italiją ar jos regioną, bet ir paliktų nepamirštamą įspūdį, teiktų malonumą ir virpintų širdį! Šiuometu vyninėje rasite kelias dešimtis vynų, kruopščiai atrinktų ir atvykusių tiesiai iš Italijos ūkių..

Mūsų komanda

cms-img

Mūsų komandą sudaro vyno profesionalai, kurie gali jums padėti išsirinkti vyną betkokiai progai ar priderinti jį prie jūsų valgio.

Trys veiklos sritys:

  1. Didmeninė vyno prekyba
  2. Vyninė adresu: Rūdninkų g. 18
  3. Internetinė parduotuvė

Sveikinimo žodis

Nella botte piccola c’è il vino buono” - mažoje statinėje yra gero vyno. Džiaugiamės, kad pasirinkote mus ir mūsų internetinę parduotuvę. Dėkojame jums už kiekvieną užsakymą ir gerą žodį. Visuomet laukiame jūsų vyno parduotuvėje adresu: Rūdninkų g. 18, Vilnius. 

Iki pasimatymo!

0