Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atstatyti

.

Nauja

Odd Bird 'Liberated From Alcohol' Nº1 Organic White 0%

***

  • Baltas nealkoholinis vynas, pagamintas Švedijoje iš Italijoje, Veneto regione, Breganze miestelio ekologiniame ūkyje užaugintų ir tik rankomis skintų Vespaiola ir  Garganega vynuogių.

  • 2013 m. gamyklos įkūrėja Moa Gürbüzer, buvusi šeimos terapeutė ir socialinė darbuotoja, 20 metų dirbusi su problemų dėl alkoholio turėjusiomis šeimomis. Jos vizija buvo kvestionuoti ir pakeisti visuomenės alkoholio vartojimo normas kuriant pasaulinio lygio vynus, bet juos "išlaisvinant nuo alkoholio". Šiandien "Oddbird" yra didžiausias tokių vynų gamintojas Skandinavijoje.

  • Po spontaninės fermentacijos vynas 12 mėnesių bręsta prancūziško ąžuolo statinėse: Barriques ir Tanneaux. Vėliau, pašalinus alkoholį, vynas supilamas į butelius ir išskyrus sudėtyje esančius sulfitus, nenaudojami jokie E, dirbtiniai kvapai ar spalvos.

  • Alkoholiui pašalinti naudojama vakuuminio garinimo technologija - besisukančio kūgio kolonėlė "Spinning Cone Column". Vynas žemo slėgio talpose šildomas iki 30-38 °C t°, kol išgaruoja alkoholis. Žemoje t° pavyksta išlaikyti nepakitusius pirminius vaisiškus aromatus. Kai kurie gamintojai naudoja atbulinės osmozės (Reversal Osmosis) metodiką. Abiem atvejais procese pasišalina alkoholis ir vanduo bei atsiskiria aromatinė substancija, kuri vėliau vėl sumaišoma su vandeniu.

  • Likutinis cukrus: 40 g/l. Tinka veganams.

  • Vynas pasižymi švelniu, gaiviu ir minerališku skoniu,  kriaušių, citrusų, baltųjų gėlių, medaus aromatais.

  • Vynas derinamas pagal vartotojo fantaziją.

  • https://oddbird.com/

6 Prekės
18,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Yra

7350067732523
6 Prekės

Charakteristikos

Tipas
Raudonas
Gamybos metodas
Nealkoholinis / Alcohol free
Vynuogės
Garganega
Vespaiola
Regionas
Venetas / Veneto
Kilmės šalis
Italija / Švedija
Žemdirbystės / Vyndarystės metodas
Ekologinis vynas
Stiprumas
0%

Specifinė nuoroda

Categories

0